Húsvét hétvégéjén szünet van a női kézlabda NB II-ben és hogy a Ceglédi Kék Cápáknak ne legyen meccs hiányuk, pénteken edzőmérkőzésre hívták a szomszéd Abonyt. A Cápáknál és a vendégeknél is több hiányzóval felálló csapatok lendületes mérkőzést játszottak, melyen inkább a hazaiak akarata érvényesült és az egy osztállyal feljebb versenyző Abony csak az utolsó percekben tudta megfordítani az eredményt.

Ceglédi Kék Cápák – Abonett KC Abony 19 – 21 ( 14 – 9 )

Az eredmény alakulása: 8.p. 5-1,  13.p. 8-2,  19.p. 11-4,  26.p. 14-7,  35.p. 15-10,  47.p. 17-15,  51.p. 18-18

Cegléd: Szegedi Brigitta, Juhász Bernadett(kapusok), Halasi Réka 7, Tóth Adrienn 5, Mester Szabó Anett 4, Bimbó Bianka 2, Vígh Cintia 1, Mihály Evelin, Hörömpő Dóra, Kőmíves Beáta, Patai Laura