A női kézilabda NB II 20. fordulójában hazai pályán fogadták a Ceglédi Kék Cápák a Tököl csapatát. A találkozónak óriási tétje volt, ugyanis a győztes szerezheti meg a negyedik helyet a három forduló múlva véget érő bajnokságban. A Tököl nagyon jó csapat. Persze a Cápák sem gyengék, de a vendégek ezen a mérkőzésen a rutinjukkal föléjük tudtak kerekedni. A Cegléd erejét mutatja, hogy kétszer is fel tudtak állni 4-5 gólos hátrányból, de a harmadik „ötösre” már nem jutott idő. Nincs miért szégyenkezni a Cápa csapatnak! A hátralévő két fordulóban az ötödik helyért küzdhetnek, ami így is óriási eredmény! Jakab László edző értékelése:

– Szoros mérkőzésre számítottam és az be is következett. Úgy láttam, hogy a tét a mi játékosainkat nyomta jobban, mint az ellenfelet, akik sokkal labdabiztosabbak és rutinosabbak voltak. A csapatunk nagy része még csak kóstolgatja az NB II-t.

Eredmények:

Ceglédi Kék Cápák – Tököl 29 – 33 ( 16 – 18)

Cegléd, 200 néző, vezette Kuklis Pál, Mazzag István

Cegléd: Szegedi Brigitta, Juhász Bernadett(kapusok), Halasi Réka 8(3), Dobos Renáta 8, Tóth Adrienn 7, Vígh Cintia 3, Bimbó Bianka 2, Mihály Evelin 1, Német Beáta, Mester Szabó Anett, Györe Lilla, Hörömpő Dóra, Kőmíves Beáta,

Kiállítások: 6 ill 8 perc

Hétméteresek: 3/3 ill 5/5

junior mérkőzés:

Ceglédi Kék Cápák – Tököl 23 – 20 ( 12 – 9 )

Cegléd: Juhász Bernadett, Törőcsik Fruzsina, Szabó Krisztina(kapusok), Tóth Adrienn 11, Bimbó Bianka 8, Mester Szabó Anett 2, Hörömpő Dóra 1, Német Beáta 1, Patai Laura, Asztalos Dóra,  Pék Lili, Pozderka Szabina, Bozsik Bella, Mihály Zsanett,