A női kézilabda NB II. 21. fordulójában Dabason lépett pályára a Ceglédi Kék Cápák felnőtt csapata. A hazaiak többször is vezettek 2-3 góllal az első félidőben, de a Cegléd mindig fordítani tudott. A második játékrész is tartogatott izgalmakat, de a 37. perc után a Cápák már egyszer sem engedték egy gólnál közelebb a Dabast, majd a végjátékban vált biztossá a vendég győzelem. A Cegléd ismét egységes csapat képét mutatta, ami nagyon fontos jelzés a következő szezonra. Kiemelendő Földi Mónika, Dobos Renáta és Pocsai-Halasi Réka gólerős remek játéka, akik együtt 29 gólt szereztek a találkozón.

Dabas – Ceglédi Kék Cápák 29 – 35 ( 14 – 16 )

Dabas, Obo Aréna, 50 néző, vezette Babity, Kaposi

Cegléd: Szegedi Brigitta, Juhász Bernadett (kapusok), Földi Mónika 14, Dobos Renáta 9, Pocsai-Halasi Réka 6, Tóth Adrien 3(2), Vuletic Suncica 1, Török Melinda 1, Peszeki Laura 1(1), Farkas Szimonetta, Kovács Aliz, Farkas Fruzsina, edző Jakab László

Kiállítás: 6, ill. 10 perc

Hétméteres: 5/5, ill. 3/3

Az eredmény alakulása: 5.perc: 3-3, 13.p.: 7-6, 20.p: 11-8, 26.p.: 12-13, 36.p.: 18-18, 49.p.: 24-25, 51.p.: 25-27, 57.p.: 28-32

Jakab László: – Egy harcos mérkőzésen győzött a rutin. A fiatal dabasi játékosok az első félidőben megkeserítették a dolgunkat, de a második játékrészben már föléjük tudtunk kerekedni. Gratulálok a Cápa lányoknak, hogy ilyen remek küzdőszellemmel tudták abszolválni a mérkőzést!  Nagybetűs Csapatként sikerült nyernünk.