Csodásra sikeredett az első ceglédi Tisza Takarék Utánpótlás Kupa. Sok néző, remek hangulat és a legkisebb Cápa lányok Kupa győzelme biztosította, hogy minden résztvevő elégedetten mehessen haza vasárnap délután a Cegléd Városi Sportcsarnokból.

A Ceglédi Kék Cápák 2003-2004 születésű gyerekek szivacskézilabda csapata életük első hazai pályára lépésükkor  mindkét mérkőzést megnyerték, így elhódították a Tisza Takarék Utánpótlás Kupát ! Második az Albertirsa, harmadik a Tápiószentmárton csapata lett. Eredmények :

Ceglédi Kék Cápák – Albertirsa 10 – 7 ( 6 – 3 )   ceglédi gólok : Koncsik Ella 7, Gál Emese 3

Ceglédi Kék Cápák – Tápiószentmárton 12 – 7 ( 5 – 3 )  ceglédi gólok : Koncsik Ella 5, Kazai Fanni 3, Gál Emese 2, Pintér Réka 1, Szabó Zsófia 1

Albertirsa – Tápiószentmárton 12 – 8 ( 4 – 4 )

A Ceglédi Kék Cápák serdülő csapata sajnos mindkét mérkőzését elvesztette, így a harmadik helyet szerezték meg az első helyezett Tápiószentmárton és a második Albertirsa mögött.