A Ceglédi Kék Cápák U11 csapata kedden Kókán játszott felkészülési mérkőzést. A kis Cápák jó játékkal nyertek a 3×20 perces mérkőzésen.

Kóka – Ceglédi Kék Cápák 25 – 30 ( 8-8, 8-10, 9-12 )

Cegléd: Kovács Emma (kapus), Orlov Katinka 18(3), Dobozi Luca 5(1), Ferenczi Lili 5, Öhler Laura 1, Csombai Izabella 1, Kuszkó Cintia, Bodor Mónika, Beréti Lili, Paróczai Noémi

Kiállítás: 0, ill. 0 perc

Hétméteres: 4/4, ill. 1/1

Pudics Zsolt edző: – A kezdeti megilletődött játékból szerencsére két extra klasszis teljesítmény kitudott húzni néhány játékost. Kovács Emma a kapuban parádézott 50 százalék körüli védési statisztikájával, a 18! gólt szerző Orlov Katinka pedig ma tarthatatlan volt. Még csiszolgatni kell a támadó játékunkon, hogy a hibáink csökkenjenek, mert nagyon erős a hétvégén induló U12 bajnokság mezőnye. Gratulálok a lányoknak, becsülettel végig küzdötték a hatvan percet!