A női kézilabda NB II két veretlen csapata találkozott szombaton Szigetszentmiklóson. A mérkőzés tétje a tabella első helye volt, melyet a Ceglédi Kék Cápák óriási csatában őriztek meg. A rangadón remek hangulatot teremtett a hazaiak népes és a vendégek maroknyi szurkoló tábora. A Szigetszentmiklós csupán egyszer tudott vezetni(4-3), mert a Cápák hatalmas szívvel küzdöttek és remek játékkal gyűjtötték be az újabb két pontot. A Cegléd továbbra is élen áll, immár 6/6-os mutatóval! Jakab László edző értékelése:

– A nagyon agresszív védekezésünk mellé egy nagyon komoly kapus teljesítmény párosult. Támadásban elég jól le tudtuk játszani a játékainkat és remek egyéni teljesítményekkel fűszerezve tudtunk nyerni. Megérdemelt győzelmet arattunk, Gratulálok a lányoknak és külön a Rékának is! Én reménykedek, hogy nem ez lesz az utolsó mérkőzése…

Szigetszentmiklósi NKSE – Ceglédi Kék Cápák 24 – 26 ( 15 – 16 )

Hétméteres 6/5 ill 2/2

Kiállítás 8 ill 8 perc

Cegléd: Szegedi Brigitta, Juhász Bernadett(kapusok), Halasi Réka 12/2, Tóth Adrien 6, Dobos Renáta 4, Mihály Evelin 2, Kisjuhász Petra 2, Györe Lilla, Hörömpő Dóra, Patai Laura, Német Beáta, Asztalos Dóra

A juniorok hullámzó játék mellett szenvedtek vereséget. Az első negyed órában még egyenlő volt az állás, majd a következő harminc percet 20-5-re elvesztették, míg az utolsó negyed órát 11-5-re megnyerték…

Szigetszentmiklósi NKSE – Ceglédi Kék Cápák 29 – 20 ( 9 – 4 )

Cegléd: Törőcsik Fruzsina, Hornyik Orsolya(kapusok), Asztalos Dóra 9, Német Beáta 6, Patai Laura 2, Ványi Flóra 1, Imregi Blanka 1, Mihály Evelin 1, Szűcs Noémi, Fedák Antónia, Kaczúr Klaudia, Mihály Zsanett